We Serve The World!

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Önce Müşterilerimiz

Müşteri mutluluğu ötesinde müşteri coşkusu yaratma anlayışı ile hareket ederiz.

  • Profesyonel Yaklaşım
  • Kalite ve hız
  • İhtiyaca uygun, çözüm odaklı çalışma
  • Güvenlik, kalite, işlevsellik ve kolay kurulum anlayışı

Samimiyet

Müşterilerimize samimi ve güler yüzlü hizmet sunmaya önem veririz. Müşterilerimizi dinler, değişen ihtiyaçlarına odaklı ürün ve hizmetleri geliştirmek için çalışırız.

Ametal Ailesi olarak işimizi büyük bir tutku ile yaparız. İşimize duyduğumuz tutkumuzu tüm çevremize yayarız. Bilgi ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübemizi paylaşarak, çözüm ve sonuç odaklı hareket etmeye değer veririz.

Güvenilirlik ve Şeffaflık

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz.

İşbirliği yaptığımız her coğrafyada; tüm paydaşlarımızla etik ilişkiler kurar, işimizi yasalara uygun bir şekilde yapar, insana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutar ve şeffaf şekilde hareket ederiz.

Dürüstlük, açık iletişim ve hakkaniyet değişmez değerlerimizdir.

Uzman Ekip

İşinde uzman ekibimizle, müşterimizi anlayarak, kendimizi sürekli yenileme fırsatları yaratırız.

Birlikte Kazanmak Ametal’de hepimizin vazgeçilmez iş anlayışıdır.

Bu inanç çerçevesinde çalışanlarımız en büyük itici gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini Ametal kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı ve şeffaf bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışırız.

Birlikte Üretmenin Gücü

Ametal’de, yürütülen Ar-Ge çalışmalarının, firma menfaatlerimizin yanı sıra, sektör ve ülke yararına da olması gerektiği bilinciyle hareket eder ve çalışırız.

Yerli üretimin gücünün anlamını ve değerini çok iyi bilen bir şirket olarak yaptığımız tüm işlerin ülke ekonomimize katkı sağlaması ve katma değer yaratması için çaba sarfederiz.

Sosyal Sorumluluğumuz

Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yapar, bugünden daha iyi bir gelecek yaratmaya katkıda bulunuruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata destek verme geleneğimizi sürdürüyoruz.